Pasja z napędem na 4 koła czyli CampForest!

„Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w wielką całość.”

Vincent Van Gogh

Terenowy samochód przygotowany przez specjalistów z CampForest jest właśnie taką wielką rzeczą! Istne cudeńko, którego każdy detal dopracowany jest tak, abyśmy pozostawali bezpieczni i na drodze asfaltowej, jak i na dzikich bezdrożach.

Jako, że Bieszczady przemierzaliśmy na wiele różnych sposobów: samochodem, autobusem, rowerem, żaglówką, spaliśmy w hotelu, pensjonacie, w domu prywatnym, w namiocie a i pod gołym niebem 😊 postanowiliśmy spróbować czegoś zupełnie innego- poczuć smak prawdziwej przygody za kierownicą auta z napędem 4x4…. ale niezwyczajnej terenówki! Na jej dachu zainstalowany jest namiot, który w kilka minut gotowy jest do przyjęcia zmęczonych podróżników!

Zanim zasiedliśmy za kierownicą, otrzymaliśmy krótki instruktaż od ekspertów, po którym mieliśmy podstawową wiedzę, jak poprawnie wykorzystywać narzędzia off-road. Musimy przyznać, że podróż po najpiękniejszych bieszczadzkich terenach była niezwykle emocjonująca. Dotarliśmy w miejsca, które do tej pory były dla nas niedostępne i nie tylko je zobaczyliśmy, poczuliśmy, co mogliśmy tam pozostać na noc! W szybki i prosty sposób rozkładamy namiot na dachu kampera, wchodzimy do niego po drabince. W samochodzie znajdujemy wszystko, czego nam trzeba- kuchenka, stolik, krzesła, a w namiocie materace… Po wieczorze wypełnionym śmiechem i opowieściami, wdrapaliśmy się po drabinie do namiotu i spaliśmy jak dzieci! Tak świeże powietrze, z dala od cywilizacji, jest chyba w stanie uleczyć z najgłębszej bezsenności. Obudził nas piękny, lekko zamglony, rześki poranek i nawet nie jesteśmy w stanie opisać smaku kawy, którą wtedy zaparzyliśmy… ech, piękne chwile! Krótkie orzeźwienie i dalej w drogę, można by rzec- sky is the limit! Choć tak naprawdę limit wyznacza bak paliwa 😉 Samochód prowadził się bezbłędnie, radząc sobie z każdym podjazdem zjazdem czy strumykiem. Obcowanie z przyrodą na najwyższym poziomie! To smak prawdziwej wolności.

Nie będziemy Wam opisywać naszej trasy, frajdą jest szukać swoich własnych ścieżek. Jeśli jednak chcecie lepiej się logistycznie do tej podróży przygotować- u ekspertów z CampForest 4x4 znajdziecie gotowe wskazówki i propozycje na trasy przejazdów po Bieszczadach.

Z pewnością skorzystamy jeszcze nie raz, a i Wam polecamy spróbować czegoś nowego, epicka przygoda!